Dziś jest czwartek, 22 października
Imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Nocą uchwalono kolejny zakaz dla wszystkich Polaków! Wiele osób będzie musiało zmienić swoje przyzwyczajenia

18.09
0

Posłowie nocą uchwalili kolejny zakaz dla wszystkich Polaków.Dziś w nocy polscy posłowie uchwalili nowelizację ustawy o ochronie praw zwierząt. Ustawa wejdzie w życie w ciągu 30 dni od ogłoszenia.

Co zakłada? Obowiązywać będzie zakaz trzymania psów na uwięzi oraz używania kolczatek. W przypadku zwierząt trzymanych na uwięzi (np. łańcuchu) tymczasowo, długość uwięzi musi mieć co najmniej 6 metrów, a zwierzę musi mieć do dyspozycji powierzchnię co najmniej 12 metrów kwadratowych tylko dla siebie. Pies będzie mógł przy tym przebywać na uwięzi maksymalnie 12 godzin na dobę, a nie bezterminowo!

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. Pilna wiadomość ministra do wszystkich Polaków. Zacznie się już w przyszłym tygodniu, trzeba być gotowym, katastrofalne informacje

2. Rząd okłamuje Polaków ws. epidemii koronawirusa? Polska lekarka ujawnia szokującą prawdę, to co ma się stać wkrótce przeraża

3. Już w najbliższy czwartek ogromne zmiany dla milionów Polaków, znamy szczegóły, jest bardzo źle

4. Premier Morawiecki mówi o nowych restrykcjach. Polacy będą wściekli, czy to konieczność? Znamy szczegóły

5. Wraca zdalne nauczanie? Najnowsza informacja rzecznika rządu. Dziś decyzje, co z milionami uczniów

6. Premier ogłosił ogromną zmianę, wkrótce wejdzie w życie, decyzja została już podjęta. Znamy szczegóły, przeczytajcie koniecznie!

7. Rząd szykuje się do ponownego lockdownu w całej Polsce? Niepokojące słowa, zupełnie nowa narracja władzy

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności