Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

14-latek w stanie krytycznym ze zmiażdżoną miednicą i raną głowy. Przejechał po nim pociąg, porażające szczegóły!

20.09
0

Straszna tragedia w Olsztynie. 14-latek znajduje się w szpitalu i jest w stanie krytycznym.Dzisiaj około godziny 13:50 w Olsztynie doszło do tragedii. Maszynista pociągu w pewnym momencie zobaczył na torach chłopaka, zaczął hamować i dawać sygnały ostrzegawcze. To jednak nie pomogło, bowiem nastolatek prawdopodobnie miał na uszach słuchawki. Został potrącony przez pociąg, a cały skład zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej!

Wydobyty spod pociągu 14-latek w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, gdzie walczy o życie. Według nieoficjalnych informacji, które podaje portal polsatnews.pl, chłopak ma m.in. zmiażdżoną miednice i ranę głowy. Służby wyjaśniają obecnie okoliczności sprawy.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności