Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

PILNE! Próba zamachu na prezydenta, wstrząsające szczegóły, mamy najnowsze informacje

21.09
0

Próba zamachu na prezydenta. Mamy najnowsze informacje w sprawie.Przed kilkoma dniami amerykańskie służby przejęły kopertę w jednej z sortowni, która była adresowana do prezydenta USA Donalda Trumpa. Jak ustalili funkcjonariusze, w środku znajdowała się rycyna - toksyczna substancja stosowana w zamachach terrorystycznych.

Wiadomo, że przesyłka miała zostać wysłana z Kanady. Do sprawy - na granicy amerykańsko-kanadyjskiej - zatrzymano już kobietę podejrzaną o jej wysłanie. Jej tożsamość na ten moment nie jest znana. Wkrótce usłyszy zarzuty za swój czyn.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności