Dziś jest czwartek, 22 października
Imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Horror w polskiej miejscowości. 15-latka w bardzo ciężkim stanie, porażające szczegóły dotyczące okoliczności

23.09
0

Ogromna tragedia w polskiej miejscowości. 15-latka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.Kilka dni temu w Godowie na Śląsku doszło do ogromnej tragedii. Kierowca samochodu osobowego potrącił na chodniku 15-latkę, która wsiadała do zaparkowanego na poboczu pojazdu. Sprawca nie udzielił poszkodowanej pomocy i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili miejsce, w którym przybywa.

Do kryjówki podejrzanego doprowadził pies tropiący. Okazuje się, że mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile alkoholu! Trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Nastolatka została zabrana do szpitala przez załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jej stan określany jest jako bardzo ciężki. 19-letniemu sprawcy zdarzenia grozi nawet do 12 lat odsiadki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. Pilna wiadomość ministra do wszystkich Polaków. Zacznie się już w przyszłym tygodniu, trzeba być gotowym, katastrofalne informacje

2. Rząd okłamuje Polaków ws. epidemii koronawirusa? Polska lekarka ujawnia szokującą prawdę, to co ma się stać wkrótce przeraża

3. Już w najbliższy czwartek ogromne zmiany dla milionów Polaków, znamy szczegóły, jest bardzo źle

4. Premier Morawiecki mówi o nowych restrykcjach. Polacy będą wściekli, czy to konieczność? Znamy szczegóły

5. Wraca zdalne nauczanie? Najnowsza informacja rzecznika rządu. Dziś decyzje, co z milionami uczniów

6. Premier ogłosił ogromną zmianę, wkrótce wejdzie w życie, decyzja została już podjęta. Znamy szczegóły, przeczytajcie koniecznie!

7. Rząd szykuje się do ponownego lockdownu w całej Polsce? Niepokojące słowa, zupełnie nowa narracja władzy

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności