Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Jednak stan nadzwyczajny w całej Polsce? Straszne doniesienia mediów, wiadomo co może nastąpić

13.10
0

Czy już wkrótce w całym kraju zostanie wprowadzony stan nadzwyczajny? Rządzący nie wykluczają takiej możliwości.- Stan nadzwyczajny? Może być ogłoszony w tym tygodniu, może za dwa?trzy tygodnie albo wcale - przyznaje rozmówca "Dziennika Gazety Prawnej" z rządu.

W poniedziałek rano na temat stanu nadzwyczajnego wypowiedział się szef klubu PiS Ryszard Terlecki, który nie wyklucza takiego scenariusza, gdyby sytuacja w związku z epidemią w dalszym ciągu się pogarszała.

- Jeszcze nie należy myśleć o wprowadzeniu stanu nadzwyczajnego, ale gdyby sytuacja bardzo się pogarszała, to może pojawić się taka konieczność - mówi Terlecki, cytowany przez PAP.

Inny rozmówca "DGP" zauważył, że tym, co najbardziej powstrzymuje rząd przed wprowadzeniem stanu nadzwyczajnego jest kwestia masowych odszkodowań dla przedsiębiorców. Ogłoszenie stanu nadzwyczajnego znacząco ułatwiłoby poszczególnym firmom domaganie się odszkodowań za to, że nie mogły w pełnym zakresie świadczyć usług.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności