Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Szokujące słowa przedstawiciela ministerstwa. Złe wieści dla wszystkich, nie tak to miało wyglądać!

13.10
0

Rzecznik ministerstwa zdrowia przyznaje, że sytuacja związana z koronawirusem wymknęła się spod kontroli. Jest źle i może być jeszcze gorzej!Rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz przedstawił bardzo niepokojące informacje. Chodzi o rozwój epidemmii koronawirusa w Polsce.

- W pewnym momencie, w minionym tygodniu, ta skala wzrostu zakażeń w ciągu doby była zaskakująca. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że korzystamy z czterech modeli prognostycznych, żadna z nich nie przewidywała dobowego skoku zakażeń o ponad tysiąc - mówił w programie "Gość Wydarzeń" telewizji Polsat Wojciech Andrusiewicz.

Przyznał, że "musimy się przyzwyczaić, że liczba zakażeń będzie rosła". - Czy to będzie 5 tys., 6 tys., czy 7 tys., zadecydują najbliższe dni. Są prognozy mówiące o różnych scenariuszach od 4,5 tys. do 7 tys. i to zależy od tego, co się wydarzy w społeczeństwie - zaznaczył rzecznik.

- To my, jako obywatele, zadecydujemy, jak to się będzie dalej rozwijało - mówił Andrusiewicz.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności