Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Nie do wiary! Już wkrótce kolejne obostrzenia w całym kraju? Co jeszcze może wymyślić rząd?

13.10
0

Czy już wkrótce rząd zdecyduje się wprowadzić kolejne obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa?Czy już wkrótce w całej Polsce rządzący zdecydują się na wprowadzenie kolejnych obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa? Nie jest to wykluczone.

- Nie mamy sygnałów odnośnie nowych przepisów. Cała Polska jest w strefie żółtej, jest jeszcze margines strefy czerwonej. Gdyby miały miejsce takie sytuacje, raczej lokalnie, dostosowanie się do obostrzeń będzie konieczne. Może wrócić limit osób w sklepach - powiedział w programie "Money. To się liczy" Radosław Knap z Polskiej Rady Centrów Handlowych.

- Jeżeli wymogi się pojawią, będziemy się do nich dostosowywać. Robimy wszystko, a nawet więcej, by klienci czuli się bezpiecznie robiąc zakupy - dodał.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności