Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

W głowie się nie mieści, co ten mężczyzna robił na cmentarzu, straszne informacje. Jak tak można?!

13.10
0

Mężczyzna robił na cmentarzu straszne rzeczy. W głowie się nie mieści!34-letni mężczyzna z amerykańskiego stanu Tennesse w środku dnia zaczął rozkopywać cmentarz i niszczyć nagrobki. Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji, mężczyzna... wykopywał doły. Po zatrzymaniu powiedział o planach "wskrzeszenia" swojej babci, która zmarła 8 lat temu.

Nie wiadomo jednak, co zatrzymany chciał zrobić po wykopaniu ciała staruszki. Straty na cmentarzu wyceniono na 30 tysięcy dolarów (prawie 120 tysięcy złotych)! Furiat za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności