Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Tajemnicza śmierć 17-latki i jej siostry. Jest tylko jeden trop, szokujące informacje z polskiego miasta!

13.10
0

Tragiczne wydarzenia w polskim mieście. Nie żyje 17-latka i jej siostra!W Łodzi doszło do tajemniczej śmierci dwóch osób. Najpierw karetkę pogotowia ratunkowego wezwano do 17-latki, która silnie wymiotowała i była w stanie krytycznym.

Niestety, nie udało się jej uratować. Kilkanaście godzin później karetka pogotowia znów przyjechała do tego samego mieszkania. Tym razem do 31-letniej, niepełnosprawnej siostry nastolatki. W momencie przyjazdu służb, leżała w łóżku i nie oddychała. Osoby w mieszkaniu myślały, że śpi.

Na ciele kobiet nie stwierdzono żadnych obrażeń. Trwają przesłuchania świadków, ale wiadomo już, że do badań zabezpieczono resztki jedzenia. Była wśród nich wegańska potrawa z boczniakami i jest to na ten moment jedyny trop do sprawdzenia w śledztwie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności