Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Wicepremier ogłasza, będą nowe obostrzenia w Polsce. Czy dojdzie do ponownego lockdownu?

13.10
0

Wicepremier ogłosił, że już wkrótce rząd wprowadzi nowe obostrzenia w Polsce w związku z epidemią koronawirusa.Wicepremier Piotr Gliński był dziś gościem "porannej rozmowy" RMF FM. Polityk zdradził, że rząd planuje wprowadzanie dalszych restrykcji w celu ograniczania rozwoju epidemii koronawirusa. W Zaznaczył przy tym, że więcej na ten temat dowiemy się w czwartek 15 października. Wicepremier zastrzegł przy tym, że nie jest planowany ponowny lockdown całej gospodarki.

- Wracając do lockdownu. To nie jest rozwiązanie, które w jakikolwiek sposób pomoże w perspektywie 2-3 miesięcy w poradzeniu sobie z epidemią. My wtedy musieliśmy to zrobić, ponieważ system zdrowia nie był przystosowany, nie mieliśmy maseczek, sprzętu - wyjaśnia Piotr Gliński.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności