Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Koronawirus sieje spustoszenie, a tymczasem duchowny mówi takie coś! Niewiarygodna postawa

13.10
0

Ojciec Daniel Galus, rzymskokatolicki duchowny, szokuje słowami na temat koronawirusa.

źródło: YouTube / Wspólnota MiMJ

Koronawirus sieje spustoszenie. Rząd wprowadził dlatego tzw. żółtą strefę niemal na cały kraj. Tymczasem jeden z katolickich księży ma swoje spostrzeżenia.

- Można się tylko zatruć, nosząc maseczkę w kościele, czy też na zewnątrz. Dlatego taka moja prośba, by jej nie nosić, dla swojego zdrowia właśnie i bezpieczeństwa - usłyszeli wierni w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Czatachowie (pow. myszkowski). Te słowa wygłosił ojciec Daniel Galus.

Podczas nabożeństwa duchowny z Pustelni Czatachowa namawiał też ludzi, aby poprzez ściągnięcie maseczek "wielbili Boga". - Żeby modlić się w wolności, spokoju, z radością, a nie z maską na twarzy. Jak można tak wielbić Pana Boga? Nie da się. Wszystko będzie tłumione - mówił o. Daniel. - Niektórzy chcą, żebyśmy wydawali z siebie jakieś pogrzebowe jęki. Chcą nas zgasić, zniewolić, przeszkadzać nam się modlić. A my będziemy się tutaj modlić tak jak Pan chce. A Pan chce, byśmy się modlili się w wolności, bez masek - podkreślał.

Wyjawił też, jak można uniknąć zakażenia. - Bardzo was proszę, jeśli nie chcecie mnie ani członków wspólnoty zakazić, to proszę bardzo, tutaj jest kropielnica i woda święcona. Odkażajcie się. Jeśli chcecie, żebyśmy byli zdrowi - zachęcał.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności