Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Wiedzieliście, że maseczki trzeba nosić także w tych miejscach? Będą się sypiać mandaty!

13.10
0

Przypominamy, że maseczki trzeba nosić dosłownie wszędzie w przestrzeni publicznej. W przeciwnym razie można się narazić na mandat.Według najnowszego rozporządzenia rady ministrów, od soboty wszędzie w przestrzeni publicznej trzeba zasłaniać nos i usta. W przeciwnym razie można narazić się na mandat w wysokości do pięciuset złotych.

Co ciekawe, wielu Polaków może nie wiedzieć o pewnym szczególe. Części wspólne, takie jak klatki schodowe i korytarze w budynkach wielorodzinnych, też są uznawane za miejsca publiczne, więc maseczki lub przyłbice trzeba mieć także w tych lokalizacjach. Zasłonięcie twarzy jest obowiązkowe zaraz po przekroczeniu progu mieszkania.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności