Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Skandaliczne słowa wicepremiera Sasina. Jak śmie mówić takie rzeczy!

13.10
0

Wicepremier Jacek Sasin dosadnie wypowiedział się o polskich lekarzach.Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin niedawno wydał 70 mln zł na wybory prezydenckie, które się nie odbyły, a ich przygotowanie odbyło się z naruszeniem prawa, o czym poinformował sąd. Najwyraźniej polityk nie przejmuje się tym incydentem.

Niedawno dziennikarze informowali, że system opieki zdrowotnej w Polsce, z powodu epidemii koronawirusa, jest na skraju upadku. Szczególny problem może dotyczyć osób, które będą musiały zostać podłączone do respiratorów. Sasin uważa jednak, że rząd ma zabezpieczone środki na walkę z zagrożęniem.

- Występują jednak problemy, tym problemem jest chociażby zaangażowanie personelu medycznego, lekarzy. Niestety występuje taki problem, jak brak woli części środowiska lekarskiego - powiedział wicepremier.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności