Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Nadchodzi zamknięcie szkół, zakaz sprzedaży alkoholu i inne restrykcje? Znamy szczegóły

14.10
0

Rządzący rozważają wprowadzenie kolejnych obostrzeń z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w Polsce.Portal polsatnews.pl poznał założenia i pomysły, jakie padały w ostatnich rozmowach między przedstawicielami rządu, wojewodami i samorządowcami. 

Rządzący rozważają m.in. wprowadzenie zakazu organizacji wesel, organizację imprez masowych bez udziału publiczności oraz zamknięcie targowisk przy jednoczesnym wypłacaniu rekompensat. Wrócić może także ograniczenie organizacji zgromadzeń publicznych. Możliwe jest również zamknięcie szkół dla uczniów do 12. roku życia, którzy musieliby przejść na nauczanie zdalne. Do tego sprzedaż alkoholu mogłaby być możliwa do godziny 19, aby ograniczyć spotkania towarzyskie.

- Wszystkie te pomysły pojawiają się - coraz głośniej - na posiedzeniach sztabów kryzysowych, tym bardziej, że kolejne kraje Unii Europejskiej (w tym część naszych sąsiadów) decydują się na podobne kroki. O konkretnych decyzjach mamy dowiedzieć się w najbliższych dniach - podaje polsatnews.pl.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności