Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Nie ma odwrotu, weszła w życie ogromna zmiana dla wszystkich Polaków. Najnowsza informacja i apel rządu

15.10
0

Rząd informuje o zmianie, która dziś weszła w życie. Dotyczy wszystkich Polaków.Polski rząd informuje, że dziś w życie weszła bardzo ważna zmiana dla wszystkich obywateli. W godzinach od 10 do 12 w dni robocze w sklepach zakupy zrobią jedynie osoby powyżej 60 roku życia.

Dodatkowo godziny dla seniorów obowiązują także w obiektach świadczących usługi pocztowe.

- Między godziną 10 a 12 w dni powszednie zakupy będą mogli robić tylko seniorzy, czyli osoby, które ukończyły 60. rok życia. W tym czasie pozostali klienci nie będą obsługiwani. Godziny dla seniorów nie będą natomiast obowiązywały w weekend - informuje portal money.pl.

Skąd pomysł na tzw. godziny dla seniorów? - Ochrona seniorów to sprawa najważniejsza - tak argumentował decyzję premier Mateusz Morawiecki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności