Dziś jest środa, 28 października
Imieniny Szymona, Tadeusza, Judy

Dziennikarz ujawnia całą prawdę ws. szkół w Polsce i koronawirusa. Ogromne zagrożenie dla uczniów oraz ich rodzin!

15.10
0

Dziennikarz TVN24 ujawnił, co dzieje się w polskich szkołach. To ogromne zagrożenie dla uczniów oraz ich rodzin!W ostatnich dniach pojawiały się doniesienia prasowe o wciąż otwartych szkołach, w których wystąpiły ogniska koronawirusa. Wszystko z powodu braku porozumienia dyrektorów tych placówek z miejscowymi organami sanitarnymi. Dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki ujawnia, dlaczego tak się dzieje. Prawda jest szokująca!

- Szkoły mogą zmienić sposób uczenia jeśli pozwoli im na to Sanepid. Ale z Sanepidem nie sposób się często skontaktować. Więc szkoły pracują normalnie. Co rząd uznaje za dowód tego, że panuje nad epidemią - ujawnia Konrad Piasecki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. W piątek wejdą w życie drakońskie obostrzenia? Nie wyjdziemy z domów, a gospodarkę czeka całkowity lockdown?

2. Szokujące informacje! Polski rząd wysyła wojsko na ulice. Żołnierze wystąpią przeciwko Polakom?

3. Już jutro odczujemy nową restrykcję rządu. Bardzo surowe prawo dotyczy milionów osób, uważajcie na kary!

4. Minister nagle zabrał głos w sprawie lockdownu i kolejnych obostrzeń. Bardzo złe wieści dla Polaków, wszystko stało się jasne

5. Złe informacje w sprawie zakazu dla wszystkich Polaków w sklepach. Morawiecki zabrał głos, wiele osób będzie wściekłych

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych i najnowszych informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności