Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Dziennikarz ujawnia całą prawdę ws. szkół w Polsce i koronawirusa. Ogromne zagrożenie dla uczniów oraz ich rodzin!

15.10.2020
0

Dziennikarz TVN24 ujawnił, co dzieje się w polskich szkołach. To ogromne zagrożenie dla uczniów oraz ich rodzin!W ostatnich dniach pojawiały się doniesienia prasowe o wciąż otwartych szkołach, w których wystąpiły ogniska koronawirusa. Wszystko z powodu braku porozumienia dyrektorów tych placówek z miejscowymi organami sanitarnymi. Dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki ujawnia, dlaczego tak się dzieje. Prawda jest szokująca!

- Szkoły mogą zmienić sposób uczenia jeśli pozwoli im na to Sanepid. Ale z Sanepidem nie sposób się często skontaktować. Więc szkoły pracują normalnie. Co rząd uznaje za dowód tego, że panuje nad epidemią - ujawnia Konrad Piasecki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności