Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Nocna narada rządu! To już pewne, będą kolejne obostrzenia. Dziennikarze dotarli do tajnych planów

15.10.2020
0

To już pewne, że będą nowe obostrzenia. Ich "kaliber" zależy jednak od liczby kolejnych zakażeń.Jak wynika z informacji money.pl, na nocnym posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pojawił się cały worek nowych pomysłów. - Na liście: ograniczenia w sklepach i restauracjach, jeszcze mocniejsza redukcja gości na weselu i imprezach rodzinnych. Nie będzie za to zamykania targowisk, cmentarzy i sklepów monopolowych - informuje portal money.pl.

Jak wynika z informacji money.pl, wprowadzenie nowych obostrzeń jest uzależnione od czwartkowych wyników zakażeń. Jeżeli dziś padnie kolejny rekord lub obowiązkowe maseczki w perspektywie następnych dni nie przyniosą pożądanego efektu - obostrzenia są niemal pewne.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności